İçeriğe geç

Site Kullanımı

Sitemizi görüntülemeye başladığınızda açık bir üyeliğiniz yoksa karşınıza aşağıdaki gibi otomatik bir üye giriş ya da üye olma ekranı karşılamaktadır.

Daha önce üye olduysanız Giriş sekmesinden gerekli alanları doldurarak sitemize üye girişi yapabilir ve size ait içeriklere erişebilirsiniz.

Üyeliğiniz yoksa, aşağıdaki görselde yer alan üye ol butonunda yer alan formu doldurarak üyelik hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Üyeliğinizin hemen ardından sitemiz sizi otomatik olarak anasayfaya yönlendirecektir.

Sitemizde yer alan ders/Webinerlere anasayfadan ya da menüde yer alan kategorilerden ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz dersleri aşağıdaki gibi sepetinize ekleyeniz.

Alacağınız tüm ürünleri sepetinize ekledikten sonra sizinle sitede hareket eden sepet simgesine ya da üst barda yer alan sepet simgesine tıklayarak sepetinizi görüntüleyebilirsiniz.

Bu aşamada site yönetimi tarafından size verilmiş indirim kodlarınız varsa kullanabilirsiniz. Sonrasında ödeme sayfasına gidiniz.

Ödeme sayfasında sizden istenen bilgileri doldurup siparişi tamamla butonuna tıklamanız yeterli. Bu adımdan sonra ödemeyi gerçekleştireceğiniz hesap numarası görüntülenecek ve aynı bilgiler tarafınıza mail olarak iletilecektir. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken gerekli ücreti size verilen hesap numarasına havale/EFT yöntemi ile göndermeniz ve gönderirken açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanız. Ödemeniz alındıktan sonra satın aldığınız ders/webiner izlemeniz için kullanımınıza açılacaktır.

Ödemenizin hemen ardından siparişiniz tamamlanacak ve tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecektir. Mail geldikten hemen sonra satın aldığınız ürünler https://afglearning.com/hesabim/downloads adresinde izlemeniz için hazır olacaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu satın aldığınız ders/webinerin tarafınıza kaç izleme hakkı ve ne kadar süreyle açık olacağı bilgisidir. Bunları göz önünde bulundurarak hareket etmeniz sitemizi sorunsuz kullanmanız için önemli bir durumdur. Ders/webinerlere ait dokümanlar sınırsız ve süresiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

İlgili ders/webinerin izleme butonuna tıklandığında karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecektir.

Bu sayfa Telif Hakları Yasası ile korunan dijital içeriğin izleme taahhüt sayfasıdır. Bu sayfada yer alan formu doldurmadıkça videoyu izleyememektesiniz.

Formu doldurduktan sonra videolarımız izlemeniz için hazır olacaktır.

Eğer satın almış olduğunuz eğitim canlı bir webiner ise ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra https://afglearning.com/hesabim/orders/ sayfasında yer alan siparişlerinizin detaylarında canlı bağlantıya ait bilgileri bulabilirsiniz.

Translate »